جلسه ستاد برگزاری دعای ابوحمزه اصفهان

دبیر ستاد برگزاری دعای ابوحمزه اصفهان جناب آقای عدالت نژاد از برگزاری و پخش دعای ابوحمزه ثمالی طی ۳۰ شب در ماه مبارک رمضان در قالب طرح «یادگار معنوی» در اصفهان خبر داد.

اقای عدالت نژاد با بیان اینکه زمزمه معنوی و نیایش دعای ابوحمزه که از یادگارهای معنوی روحانی خدمتگزار مرحوم حجت الاسلام حاج مهدی مظاهری در اصفهان بوده است، اظهار داشت: این مراسم بیش از چند دهه است که در سحرهای ماه مبارک رمضان با استقبال علاقمندان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال نیز با عنایت به پیام مقام معظم رهبری که فرمودند زمزمه معنوی دعا و نیایش آن مرحوم در شب‌های جمعه و سحرهای ماه مبارک رمضان طی سال‌های طولانی در شمار یادگارهای معنوی شهر عزیز اصفهان است و امید است همواره برقرار باشد، برگزاری این آئین نیز در دستور کار قرار گرفته است، ابراز داشت: این مراسم در مسجد جامع، گلستان شهدا و مسجد سید اصفهان برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد برگزاری دعای ابوحمزه اصفهان با بیان اینکه این مراسم در قالب طرح «یادگار معنوی» برگزار خواهد شد، ادامه داد: این برنامه بدون حضور افراد است و از شبکه اصفهان به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

وی به استفاده از ظرفیت سخنرانان و مداحان اهل بیت (ع) در اجرای این برنامه اشاره کرد و گفت: این برنامه در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۳:۴۵ الی ۲:۱۵ بامداد برگزار می‌شود.